0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok

ID : 119051600

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 600m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC, ndodhet prane rruges kryesore.
Cmimi 3900 Euro/muaj.

Adresa :

Rr. Abdyl Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Info Financiare :

Qira 3 900 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 600 m²
Dhoma 1
Banjo 2
Kati 0
Nr i kateve 8
Orientimi Veri Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate