0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri, zona Bllok

ID : 580051115

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri, zona Bllok. Apartament 2+1+1WC+1bllk, me siperfaqe 115 m2, i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte bosh.
Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 115 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate