0 prona te gjetura

Japim me Qera Magazine ne Rr. Dalip Topi, prane Restorant Freskut

ID : 1602D145

Tirane, Japim me Qera Magazine ne Rr. Dalip Topi, prane Restorant Freskut. Ambient me siperfaqe 145m2+120m2 verande, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet prane rruges kryesore.
Cmimi 800 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Dalip Topi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Dajt

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 145 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate