0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Sulejman Delvina, prane Stadiumit Dinamo

ID : 1601053160

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Sulejman Delvina, prane Stadiumit Dinamo. Ambient me siperfaqe 160m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi.
Cmimi 1300 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Sulejman Delvina
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 160 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 0
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate