0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Garunjes, Sauk

ID : 142F600

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Garunjes, Sauk. Vile me siperfaqe totale ndertimi 600m2 dhe oborr me siperfaqe 300m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.
Kati 1-re i viles organizohet ne 2dhoma gjumi+1dhome ndenje+1WC.
Kati i 2-te ka 1 soxhorno, 1 ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1bllk dhe 1 WC.
Kati i 3-te ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 WC dhe verande.
Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem Chiller dhe AC, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga e Garunjes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 600 m²
Dhoma 9
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 3
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate