0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Ibrahim Shalqizi

ID : 5122025180

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Ibrahim Shalqizi. Apartament 3+1+1dhome gatimi+3wc+verande, me siperfaqe 200 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar,4AC , sistem ngrohje-ftohje qendrore, mundesi parkimi.
Cmimi 1500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Ibrahim Shalqizi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate