0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Naim Frasheri, prane Ambasades Gjermane

ID : 429072375

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Naim Frasheri, prane Ambasades Gjermane. Vile me siperfaqe totale ndertimi 375m2 dhe oborr me siperfaqe 60m2, eshte e shtruar ne pllake, 10 zyra+3WC+6bllk+1dhome gatimi.
Vila eshte bosh, e organizuar me shkalle te jashtme, 6AC, ka oborr te gjelberuar, mundeson te hapur ne oborr(3 poste).
Cmimi 2000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Naim Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/2

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 2 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 375 m²
Dhoma 10
Banjo 3
Kati 3
Nr i kateve 3
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate