0 prona te gjetura

Japim me Qera Lokal ne Rr. Kongresi Manastirit, prane Shkolles Cajupi

ID : 110031240

Tirane, Japim me Qera Lokal ne Rr. Kongresi Manastirit, prane Shkolles Cajupi. Lokal me siperfaqe 240m2 , i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 WC. Lokali jepet me qera i mobiluar si Bar Kafe, ka system aspirim kondicionimi.
Cmimi 750 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Kongresi i Manastirit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 750 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 240 m²
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate