0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok

ID : 175052123

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok. Apartament 2+1+1dhome gatimi+2WC+2bllk, me siperfaqe 123 m2, i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3AC.
Cmimi 600 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Andon Zako Cajupi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 123 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 1
Orientimi Veriperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate