0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II, prane ETC

ID : 557021112

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II, prane ETC. Apartament me siperfaqe 112m2, eshte i shtruar ne pllake. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma, 1 kuzhine, 1 dhome ndenje dhe 2 WC. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, eshte i mobiluar, 2AC.
Cmimi 550 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Papa Gjon Pali II
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 550 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 112 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate