0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok

ID : 556051120

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok. Apartament me siperfaqe 120m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket. Apartamenti organizohet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma, 1 kuzhine, 2 ballkone dhe 2 WC. Apartamenti eshte i mobiluar, 1AC.
Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Perlat Rexhepi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate