0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. George W. Bush, afer qendres

ID : 548022100

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. George W. Bush, afer qendres. Apartament 2+1+2wc, me siperfaqe 100 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, sistem qendror ngrohje-ftohje. Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga George W. Bush
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 10
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate