0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Sami Frasheri

ID : 143052440

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Sami Frasheri. Apartament 3+1+dhome gatimi+2WC+zyre, me siperfaqe totale 440m2, ku 220m2 eshte siperfaqe e apartamentit dhe 220m2 eshte siperfaqe e tarraces, eshte I shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri, apartamenti eshte papafingo, totalisht i mobiluar, 4AC, orientohet ne Jug - Lindje - Perendim Cmimi 700 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 440 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 12
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate