0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Budi prane Ambasades Amerikane

ID : 172021130

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Budi prane Ambasades Amerikane. Apartament 2+1+2WC+Bll, me nje siperfaqe 120 m2, eshte I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-te te nje ndertese te re. Apartamenti eshte totalisht I mobiluar, ka sistem kondicionimi ngrohes me gaz. Ndertesa ka roje sigurie dhe ndodhet e nje zone shume te qete. Mundesi parkimi te perfshire ne cmim. Cmimi 800 Euro/muaj

Adresa :

Rruga Pjeter Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 130 m²
Banjo 2
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate