0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II

ID : 145021200

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II. Apartament 3+1+dhome gatimi+2Wc+ballkon, me siperfaqe 200 m2, eshte i shtruar me pllake dhe parket, ndodhet ne nje pallati te ri, me punime cilesore. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, mobilim modern, ka sistem chiller, orientohet ne Veri-Lindje. 
Cmimi 1800 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Papa Gjon Pali
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 0
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate