0 prona te gjetura

Japim me Qira Magazine ne Rr. Andon Zako Cajupi, prane Shkolles "11 Janari"

ID : 1000

Tirane, Japim me Qira Magazine ne Rr. Andon Zako Cajupi, prane Shkolles "11 Janari". Magazine me siperfaqe ndertimi 47m2 eshte e shtruar ne pllake. Magazina eshte e organizuar ne 1 hapesire dhe 1 WC.
Cmim 185 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Andon Zako Cajupi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Info Financiare :

Qira 185 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 47 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate