0 prona te gjetura

Japim me Qera Zyre ne Rr. Idriz Dollaku

ID : 418024107

Tirane, Japim me Qera Zyre ne Rr. Idriz Dollaku. Zyre me siperfaqe 107m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Zyra organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi, parkimi i perfshire ne cmim.
Cmimi 350 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Idriz Dollaku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/4

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 107 m²
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate