0 prona te gjetura

Japim me Qera Dyqan ne Rr. Idriz Dollaku

ID : 1594024107

Tirane, Japim me Qera Dyqan ne Rr. Idriz Dollaku. Dyqan me siperfaqe 107m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC.
Cmimi 350 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Idriz Dollaku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/4

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 107 m²
Banjo 0
Kati 0
Orientimi Jug
Hipoteke Jo

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate