0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament Dubleks 3+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi

ID : 153052250

Tirane, Japim me Qira Apartament Dubleks 3+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi. Apartament me siperfaqe 150m2 dhe 100m2 verande, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti organizohet ne katin e pare jane ambientet e dites, ne katin e dyte ambientet e nates, eshte totalisht i mobiluar, ka sistem chiller, orientohet ne Jug-Lindje-Perendim.
Cmimi 1300 Euro/muaj. 

Adresa :

Rruga Andon Zako Cajupi
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 250 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati N/A
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate