0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Ibrahim Dervishi

ID : 1593053200

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Ibrahim Dervishi. Dyqan me siperfaqe 200m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 2 WC, ka mundesi reklamimi, i pershtatshem per ushtrim aktiviteti.
Cmimi 1700 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Ibrahim Dervishi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 0
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate