0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament dublex 2+1 ne Rr. Hamdi Sina, prane Liqenit te Thate

ID : 535F128

Tirane, Japim me Qera Apartament dublex 2+1 ne Rr. Hamdi Sina, prane Liqenit te Thate. Apartament 2+1+2wc+2bll, me siperfaqe 128 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, 2AC, ambientet e dites organizohen ne katin e pare dhe ambietet e nates ne katin e dyte, orientohet ne Jug-Perendim.
Cmimi 600 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Hamdi Sina
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 128 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate