0 prona te gjetura

Japim me Qera Zyre ne Rr. Ali Visha, prane Kompleksit Grande

ID : 2584023140

Tirane, Japim me Qera Zyre ne Rr. Ali Visha, prane Kompleksit Grande. Ambient biznesi me siperfaqe 140m2, e shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e pare e te pare te nje pallati te ri. Zyra organizohet ne 1 hapsire dhe 1 WC, i pershtatshem per ushtrim aktiviteti.
Cmimi 365 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Ali Visha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 365 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 140 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate