0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 kat ne Rr. Gramoz Pashko, prane Qytetit Studenti

ID : 534052391

Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat ne Rr. Gramoz Pashko, prane Qytetit Studenti. Vile 3 kat me siperfaqe totale banimi 391 m2, oborr te gjelberuar 60 m2 , eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet: Kati I ka 3 dhoma + 3 wc + ballkon. Kati II ka 3 dhoma gjumi + 3 wc + dhome dite + ballkon. Kati III ka 2 dhoma gjumi + kuzhine + 2 wc + 2 ballkone. Vila eshtei mobiluar, ka mundesi parkim ne oborr te viles per 1 post makine.
Cmimi 1500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Gramoz Pashko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 391 m²
Dhoma 8
Banjo 8
Kati 3
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate