0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 kat ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik

ID : 075F260

Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik. Vile me siperfaqe ndertimi 260m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet me shkalle te brendshme. Vila organizohet: Kati I ka dhome dite, gatim, 1wc. Kati II ka 2 dhoma gjumi+1 dhome ndenje. Kati III ka 3 dhoma gjumi +2 wc. Vila eshte totalisht e mobiluar, 9 AC, ka oborr te gjelberuar dhe mundesi parkimi.
Cmimi 1500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Kodra e Diellit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 260 m²
Dhoma 5
Banjo 3
Kati 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate