0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Zyre ne Rr. Pjeter Budi, prane kompleksit Ana

ID : 101025028

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Pjeter Budi, prane kompleksit Ana. Ambient me siperfaqe 28m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne 1 zyre dhe 1 WC .
Cmimi 185 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Pjeter Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Info Financiare :

Qira 185 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 28 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate