0 prona te gjetura

Japim me Qera Magazine ne Autostraden Durres-Tirane, Komuna Kashar prane Spitalit Hygeia

ID : 036K300

Tirane, Japim me Qera Magazine ne Autostraden Durres-Tirane, Komuna Kashar prane Spitalit Hygeia. Magazine me siperfaqe 300m2 organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet ne katin perdhe te nje objekti te ri, i pershtatshem per ushtrim aktiviteti.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Autostraden Durres-Tirane, prane Spitalit Hygeia
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 300 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate