0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Elbasanit prane Fakultetit Ekonomik

ID : 217021065

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Elbasanit prane Fakultetit Ekonomik. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 65 m2 eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2 AC, parkim te perfshire ne cmim.
Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 65 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate