0 prona te gjetura

Japim me Qera Dyqan ne Rr. Ali Demi, prane Markates se Vjeter

ID : 098011160

Tirane, Japim me Qera Dyqan ne Rr. Ali Demi, prane Markates se Vjeter. Dyqan me siperfaqe 160m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Dyqani organizohet e 1 hapesire+1WC+dhome frigoriferike, ka fasade xhami, pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 2000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Ali Demi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 2 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 160 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate