0 prona te gjetura

Japim me Qera Magazine ne Rr. Hajdar Hidi, prane Tregut Cam

ID : 1115101100

Tirane, Japim me Qera Magazine ne Rr. Hajdar Hidi, prane Tregut Cam. Magazine me siperfaqe 100m2, ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Magazina organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC.
Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Hajdar Hidi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 100 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate