0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Dervish Hima, prane Stadiumit Qemal Stafa

ID : 166021150

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Dervish Hima, prane Stadiumit Qemal Stafa. Apartament me siperfaqe 150m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, dhome gatimi, 2wc, 3bll, eshte totalisht i mobiluar, 3AC, orientohet ne Jug-Perendim.
Cmimi 850 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Dervsish Hima
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 850 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 150 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 5
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate