0 prona te gjetura

Japim me Qera Kapanon ne Autostraden Tirane - Durres, Km 12

ID : 031K700

Tirane, Japim me Qera Kapanon ne Gjokaj, Autostrada Tirane - Durres, Km 12. Kapanoni me siperfaqe 700 m2 dhe lartesi 5 m. Kapanoni eshte shtruar ne beton, eshte i ndare ne nje hapsire + 1 WC . Objekti eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti. 
Cmimi 900 Euro/muaj.


Adresa :

Gjokaj, Autostrada Tirane - Durres, Km 12
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 900 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 700 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate