0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 5 kat ne Rr. Kavajes

ID : 531101700

Tirane, Japim me Qera Vile 5 kat ne Rr. Kavajes. Vile 5 kat me siperfaqe 700m2 dhe oborr me siperfaqe 120m2, eshte e shtruar me pllake, organizohet me shkalle te brendshme. Kati i 1-re dhe i 2-te organizohen ne 1 hapsire+1WC+ambient gatimi. Kati i 3-te dhe i 4-rt organizohen ne 2 dhoma gjumi+aneks+2WC+garderobe+1Blk. Kati i 5-te organizohet ne 1+1+1WC+garderobe+verande. Vila eshte bosh, ka 3AC, mundesi parkimi.
Cmimi 4000 Euro/muaj. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 4 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 700 m²
Dhoma 9
Banjo 7
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate