0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Don Bosko, prane Vizion +

ID : 292111071

Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Don Bosko, prane Vizion +. Ambjent, me siperfaqe 71m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet ne 2 zyra + 1WC+ 1Blk, orientohet ne Lindje.
Cmimi 250 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Don Bosko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Qira 250 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 71 m²
Zyra 2
Banjo 1
Kati 6
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate