0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 kat ne Rr. Bilal Golemi, prane kompleksit Dinamo

ID : 053053250

Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat ne Rr. Bilal Golemi, prane kompleksit Dinamo. Vile 3 kat+bodrum me siperfaqe ndertimi 250m2 dhe siperfaqe trualli 350m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje kompleks vilash, ne nje zone shume te qete te Tiranes. Ambientet e dites jane ne katin e pare, ambientet e nates ne katin e dyte dhe te trete. Vila eshte pjeserisht e mobiluar, ka 2 oxhak funksional, ka sistem kondicionimi ne cdo ambient, shkalle te brendshme, pishine e cila ndodhet ne tarrace te viles . Vila ka punime teper cilesore, e orientuar ne Lindje. Ambientet e jashtme me nje siperfaqe 350m2 jane te gjelberuara dhe te mbjelle me peme, ka shatervan funksional, pishine funksionale. Mundesi parkimi me oborr.
Cmimi 3000 Euro/muaj. i negociushem.

Adresa :

Rruga Liman Kaba
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 3 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 250 m²
Banjo 3
Kati 3
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate