0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Hamdi Cenojmeri, ne Kombinat

ID : 364006430

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Hamdi Cenojmeri, ne Kombinat. Ambient me siperfaqe 430m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne 1 vile 3 kat, organizohet me shkalle te jashtme dhe te brendshme. Ambienti perbehet nga 9 zyra, 3WC dhe 3Blk, me pamje nga rruga kryesore. Parkimi i perfshire ne cmim.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Hamdi Cenojmeri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 6

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 430 m²
Zyra 9
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate