0 prona te gjetura

Japim me Qira Dyqan ne Bulevardin Bajram Curri, prane Ministrise se Shendetesise

ID : 087022035

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Bulevardin Bajram Curri, prane Ministrise se Shendetesise. Dyqan me siperfaqe 35m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Dyqani organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 50000 Leke/muaj.

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 357 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 35 m²
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate