0 prona te gjetura

Japim me Qira Dyqan ne Rr. Zenel Baboci, prane Aleances Franceze

ID : 1578091072

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Zenel Baboci, prane Aleances Franceze. Dyqan me siperfaqe 72m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, 1 AC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Zenel Baboci
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 720 m²
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate