0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Donika Kastrioti, zona Bllok

ID : 471051120

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Donika Kastrioti, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 120m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3 AC. Orientohet ne Veri-Lindje.
Cmimi 800 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Donika Kastrioti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 7
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate