0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambiet Zyre Rr. Myslym Shyri, prane Albtelecom

ID : 359101058

Tirane, Japim me Qira Ambiet Zyre Rr. Myslym Shyri, prane Albtelecom. Ambient me siperfaqe 58m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 2 zyra te mobiluara, 1 WC dhe 1 Blk.
Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 58 m²
Zyra 2
Banjo 1
Kati 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate