0 prona te gjetura

Japim me Qira Zyre ne Rr. Irfan Tomini, prane Vilave te Selites

ID : 356054520

Tirane, Japim me Qira Zyre ne Rr. Irfan Tomini, prane Vilave te Selites. Vile 3 kat me siperfaqe 520m2 dhe oborr me siperfaqe 220m2, eshte e shtruar ne pllake, organizohet ne 14 zyra dhe 5 WC. Ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi. Parkimi i perfshire ne cmim.
Cmimi 1200 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Irfan Tomini
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/4

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 520 m²
Zyra 14
Banjo 5
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate