0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Myslym Keta, prane Profarma

ID : 131042300

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Myslym Keta, prane Profarma. Vile me siperfaqe 300m2, e shtruar ne pllake, organizohet me shkalle te brendshme. Kati 1-re perbehet nga 2 dhoma ndenje, 1 dhome gjumi, 1 WC dhe 1 Blk. Kati i 2-te perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC dhe 2 Blk. Kati i 3-te perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC dhe 1 Blk. Vila eshte totalisht e mobiluar, 1 AC. Parkimi i perfshire ne cmim.
Cmimi 700 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Myslym Keta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 300 m²
Dhoma 7
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate