0 prona te gjetura

Japim me Qira Zyre ne Autostraden Tirane-Durres, km 1

ID : 354K260

Tirane, Japim me Qira Zyre ne Autostraden Tirane-Durres, km 1. Vile 2 kat me siperfaqe 260m2 dhe oborr me siperfaqe 903m2. Ambienti eshte i shtruar ne pllake, organizohet ne 4 zyra, 2 WC dhe 3 Blk, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi. Parkimi i perfshire ne cmim.
Cmimi 1500 Euro/muaj.

Adresa :

Autostrada Tirane - Durres, km 1
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 260 m²
Zyra 4
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate