0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Liqeni Thate, prane Kopeshtit Zoologjik

ID : 192F280

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Liqeni Thate, prane Kopeshtit Zoologjik. Apartament 3+1+2WC+Verande, me siperfaqe totale 280m2, prej te cilave siperfaqe banimi 130m2 dhe 150m2 verande, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-re te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, 4AC.
Cmimi 900 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 900 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 130 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 5
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate