0 prona te gjetura

Japim me qira Objekte 5 kat ne Rr. Isuf Elezi, Selite

ID : 1100731900

Tirane, japim me qira Objekte 5 kat ne Rr. Isuf Elezi, Selite. Objekt 5 kat me nje siperfaqe 1900 m2+380 m2 oborr.Objekti eshte e organizuar ne:
Kati i pare ka 2 salla te medha.
Kati i dyte i trete dhe i katert ka 21 dhoma +WC ne cdo dhome.
Kati i peste ka nje salle te madhe.
Objekti ndodhet ne kushte te mira dhe eshte e pershtatshme per shkolle, hotel, ose aktivitet tjeter privat. Objekti ka vend per 2 ashensore, te cilet nuk jane instaluar. Ka ndricim natyral ne cdo amjent, shkalle emergjence dhe kushte sipas standarteve bashke kohore. Objekti ndodhet buze rruge dhe ka mundesi reklamimi, mundesi parkimi ne oborr. Obori eshte i gjelberuar.
Cmimi 8000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Isuf Elezi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 8 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 1 900 m²
Dhoma 21
Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate