0 prona te gjetura

Japim me Qira Magazine ne Autostraden Tirane – Durres, km 6

ID : 026K400

Tirane, Japim me Qira Magazine ne Autostraden Tirane – Durres, km 6. Magazine me siperfaqe ndertimi 400m2 dhe oborr me siperfaqe 1000m2, e shtruar ne beton eshte 7m e larte. Magazina eshte e organizuar ne 1 hapesire dhe 1 WC, ka mundesi parkimi.
Cmim 1200 Euro/muaj.

Adresa :

Autostrada Durres-Tirane, km 6
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 400 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate