0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament Duplex ne Rr. Pjeter Bogdani, zona Bllok

ID : 211051320

Tirane, Japim me Qira Apartament Duplex ne Rr. Pjeter Bogdani, zona Bllok. Apartament duplex 3+1+dhome gatimi+3WC+3Blk+Verande me siperfaqe banimi 250m2 dhe 70m2 verande, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 8-te dhe te 9-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me sistem ngrohje kaldaje me gas, sistem kondicionimi dhe oxhak funksional. Orientohet ne Veri-Lindje.
Cmimi 1500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Pjeter Bogdani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 320 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati 8 dhe 9
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate