0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Hamdi Pepo

ID : 119054455

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Hamdi Pepo. Vile 3 kat me siperfaqe 455m2, dhe oborr me siperfaqe 150m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet ne: Kati I pare ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2WC, 1Blk. Kati I dyte ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1WC, 1Bll. Papafingo ka 3 dhoma gjumi, 1WC, 1Blk. Vila ka nje depo me siperfaqe 30m2. Vila eshte e mobiluar, parkimi personal per 4 makina. 
Cmimi 1500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Hamdi Pepa
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 455 m²
Dhoma 7
Banjo 4
Kati 0
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate