0 prona te gjetura

Japim me Qira Dyqan ne Rr. Zef Jubani, prane Postes Nr. 8

ID : 026052025

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Zef Jubani, prane Postes Nr. 8. Dyqan me siperfaqe 25m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani eshte buze rruges kryesore, ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 30000 Leke/muaj. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Zef Jubani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 215 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 25 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate