0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 kat ne Fshatin Surrele, Komuna Dajt

ID : 123D400

Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat ne Fshatin Surrele, Komuna Dajt. Vile me siperfaqe ndertimi 400m2, dhe oborr me siperfaqe 2100m2, eshte e shtruar ne parket. Vila organizohet me shkalle te mbrendshme: Kati I pare ka garazh, 1 dhome lavanderi. Kati i dyte ka 1 studio, 1 dhome ndenje, 1 WC, 1 Bll. Kati I trete ka 3 dhoma gjumi, 2WC. Vila eshte totalisht e mobiluar, 5AC, ka oborr te gjelberuar, oxhak funksional, parkim per dy poste makinash, ndodhet ne nje zone te qete, orientohet ne Jug.
Cmimi 2000 Euro/muaj.

Adresa :

Surrel
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Dajt

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 2 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 400 m²
Dhoma 5
Banjo 3
Kati 0
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate