0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Elbasanit, prane Princ Park

ID : 005025440

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Elbasanit, prane Princ Park. Vile 3 kat me siperfaqe 440m2 dhe oborr me siperfaqe 300m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet ne: Kati i 1-re ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1WC dhe 1Blk. Kati i 2-te ka 4 dhoma gjumi, 2WC dhe 2Blk. Papafingo ka 1 hapesire dhe 1Blk. Vila ka nje bodrum me siperfaqe 80m2, eshte e mobiluar, ka system ngrohje me gas dhe oxhak funksional, 2 AC, mundesi parkimi per 2 makina.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga e Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 440 m²
Dhoma 6
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate